Technologie Průmyslu 4.0
#mainware-system-chytre-udrzby
MAINWARE - SYSTÉM CHYTRÉ ÚDRŽBY
MAINWARE - SYSTÉM CHYTRÉ ÚDRŽBY

MAINWARE - SYSTÉM CHYTRÉ ÚDRŽBY

MAINWARE spojuje management údržby, digitální dvojče stroje a veškerou dokumentaci v jednom uživatelsky přívětivém prostředí. Systém je možné nasadit na mnoho strojů od různých výrobců.

MAINWARE je chytrý systém, který digitalizuje know-how, data ze strojů, servis a údržbu tak, aby výrobcům strojů pomáhal dodávat chytré stroje a uživatelům nabídl široké spektrum nástrojů pro snažší chod každodenních operací.

Nabízí digitalizovanou údržbu pro plánování a exekuci úkonů, condition monitoring pro analýzu výkonnosti stroje a zkrácení doby odstávek, knowledge management pro uchování know how od klíčových zaměstnanců prostřednictvím chytrých návodů a vzdálenou podporu aby šlo potíže řešit efektivně a na dálku.

  • ŘÍZENÍ ÚDRŽBY
  • ZACHOVÁNÍ KNOW-HOW
  • ROZŠÍŘENÁ REALITA

 

Produktové video Více informací o produktu
#jhv-cam-kamerova-diagnostika-chyb
JHV CAM - KAMEROVÁ DIAGNOSTIKA CHYB
JHV CAM - KAMEROVÁ DIAGNOSTIKA CHYB

JHV CAM - KAMEROVÁ DIAGNOSTIKA CHYB

Hledáte způsob, jak mít pod kontrolou chyby v produkci? Díky poznatkům na stovkách realizovaných projektů v oblasti automatizace jsme vyvinuli náš vlastní systém na odchytávání a diagnostiku chyb v automatických výrobních linkách.

JHV CAM je řešení pro zpětné odhalení chyb, diagnostiku a analýzu časových cyklů výrobní linky. Systém generuje a uchovává záznam před i po zjištění chyby s vysokým počtem fps a díky nástrojům pro analýzu videa výrazně zkracuje dobu nutnou k nalezení a vyřešení příčiny odstávky.

  • ZPĚTNÁ ANALÝZA PŘÍČIN CHYB
  • NÁSTROJ PRO ZVÝŠENÍ TAKTU STROJE
  • SNADNÁ IMPLEMENTACE
  • OPAKOVANÉ POUŽITÍ NA STROJÍCH OD RŮZNÝCH VÝROBCŮ

 

Produktové video Leták ke stažení Máte otázku? Napište nám.
#contact_form

KONTAKTUJTE NÁS