Technologie Průmyslu 4.0
#mainware-system-chytre-udrzby
MAINWARE - SYSTÉM CHYTRÉ ÚDRŽBY
MAINWARE - SYSTÉM CHYTRÉ ÚDRŽBY

MAINWARE - SYSTÉM CHYTRÉ ÚDRŽBY

MAINWARE spojuje management údržby, prediktivní údržbu a interaktivní dokumentaci, k čemuž využívá rozšířené reality a umělé inteligence. Systém funguje na jakémkoli stroji od jakéhokoli výrobce, je uživatelsky jednoduchý a investičně velmi zajímavý.

MAINWARE je řešení, které umožňuje každému účinně udržovat a opravovat stroje či produkty. Systém byl vytvořen přístupem “zdola nahoru” a jeho prioritou je podpora každodenní práce odborníků údržby.

Řešení však zároveň nabízí robustní analýzu a náhledy i pro vrcholový management. MAINWARE se skládá z 6 různých modulů. Standardní moduly jsou pevnou součástí řešení a moduly PRO mohou být integrovány jako doplňky.

  • SPRÁVA ÚDRŽBY
  • ZACHOVÁNÍ ZNALOSTÍ
  • PREDIKTIVNÍ ÚDRŽBA

 

Produktové video Leták ke stažení Více informací o produktu
#jhv-cam-kamerova-diagnostika-chyb
JHV CAM - KAMEROVÁ DIAGNOSTIKA CHYB
JHV CAM - KAMEROVÁ DIAGNOSTIKA CHYB

JHV CAM - KAMEROVÁ DIAGNOSTIKA CHYB

Hledáte způsob, jak mít pod kontrolou chyby v produkci? Díky poznatkům na stovkách realizovaných projektů v oblasti automatizace jsme vyvinuli náš vlastní systém na odchytávání a diagnostiku chyb v automatických výrobních linkách.

JHV CAM je řešení pro zpětné odhalení chyb, diagnostiku a analýzu časových cyklů výrobní linky. Systém generuje a uchovává záznam před i po zjištění chyby s vysokým počtem fps a díky nástrojům pro analýzu videa výrazně zkracuje dobu nutnou k nalezení a vyřešení příčiny odstávky.

  • ZPĚTNÁ ANALÝZA PŘÍČIN CHYB
  • NÁSTROJ PRO ZVÝŠENÍ TAKTU STROJE
  • SNADNÁ IMPLEMENTACE
  • OPAKOVANÉ POUŽITÍ NA STROJÍCH OD RŮZNÝCH VÝROBCŮ

 

Produktové video Leták ke stažení Máte otázku? Napište nám.
#contact_form

KONTAKTUJTE NÁS